GR flag SK flag EN flag

HISTÓRIA

 

The European Pancreatic Club 53. výročné podujatie 9.-11. júna 2021!
53. výročné podujatie the European Pancreatic Club sa bude konať 9.6. – 11.6.2021. Bližšie informácie - https://epc2021.com/

 

 

POZVANÁ PREDNÁŠKA online - POZVÁNKA!
Pozývame Vás na online prednášku, ktorá sa bude konať 16.6.2021 - Pantelis Antonakis - Bariatric surgery and non-alcoholic fatty liver disease.
Viac informácií nájdete v anglickej verzii v časti INVITED LECTURES.

 

 

DÔLEŽITÉ – Registrácia na online kurzy – NOVÉ TERMÍNY! Nové termíny online kurzov sú zverejnené. Registrácia je otvorená. Viac informácií nájdete v anglickej verzii v časti TRAININGS & LECTURES.

 

 

Online konferencia “Characterisation of nanomaterials towards safe and efficient nanodrugs” 22.-23. júna 2021! Podávanie príspevkov na konferenciu je otvorené, termín uzávierky je 27. mája 2021.
Predbežný program:
1 – Current techniques and recent advances in physicochemical characterization of nanodrugs (multi method approach, pros/cons for each technique, interferences)
2 - Quality control of nanopharmaceuticals and nano-drug delivery systems throughout the production
3 – Nano-bio interactions governing the efficacy of nanodrugs
4 – Techniques and methods for evaluation of drug loading and release from nanoformulations

Bližšie informácie - https://www.nano2clinic.eu/news;
Registrácia

 

 

POZVANÁ PREDNÁŠKA online - POZVÁNKA!
Pozývame Vás na online prednášku, ktorá sa bude konať 27.4.2021 - Thorsten Knoll - Microfluidic technologies and their applications in cell biology.
Viac informácií nájdete v anglickej verzii v časti INVITED LECTURES.

 

 

DÔLEŽITÉ – Nový online kurz – registrácia OTVORENÁ!

Registrácia na „Comet Assay - Practical online course/video learning” je otvorená. Viac informácií nájdete v anglickej verzii v časti TRAININGS & LECTURES.

 

 

DÔLEŽITÉ – Nový online kurz – registrácia OTVORENÁ!
Registrácia na „Online course on the use of the liquid biopsy in medical oncology” je otvorená. Viac informácií nájdete v anglickej verzii v časti TRAININGS & LECTURES.. Viac informácií nájdete v anglickej verzii v časti TRAININGS & LECTURES.

 

 

POZVANÉ PREDNÁŠKY online – prezentácie/záznam
Prezentácie/záznam pozvaných prednášok sú k dispozícii v anglickej verzii v časti INVITED LECTURES. INVITED LECTURES.

 

 

POZVANÉ PREDNÁŠKY online – VÝMENA PREDNÁŠAJÚCICH!
Zmena v poradí prenášajúcich 28.10.2020 a 11.11.2020. Viac informácií nájdete v anglickej verzii v časti INVITED LECTURES.

 

 

POZVANÉ PREDNÁŠKY online - POZVÁNKA!
Pozývame Vás na sériu online pozvaných prednášok, ktoré sa budú konať 14.10.2020, 28.10.2020, 11.11.2020. Viac informácií nájdete v anglickej verzii v časti INVITED LECTURES.

 

 

ETPN2020 virtuálne 14.10. – 15.10.2020 / Registrácia a podávanie abstraktov OTVORENÉ!
ETPN2020 je 15. výročné podujatie ETPN - European Technology Platform on Nanomedicine, ktoré sa bude konať 14.10. – 15.10.2020. Bližšie informácie - http://www.etpn2020.eu/.

 

 

DÔLEŽITÉ!

Registrácia na VISION školenia je OTVORENÁ!

Vzhľadom na súčasnú epidemiologickú situáciu je počet ôsob na jednom školení obmedzený na max. 5 študentov. Viac informácií nájdete v anglickej verzii v časti TRAININGS & LECTURES.

 


 

 

1st Partner Assembly and Steering Committee meeting

1st Partner Assembly and Steering Committee meeting, March 11, 2020, in Bratislava

 

World Cancer Day 2020

Svetový deň proti rakovine (World Cancer Day) je medzinárodný deň, ktorý si pripomíname každoročne 4. februára, aby sa  zvýšilo povedomie o rakovine a tiež posilnila jej prevencia, diagnostika a liečba.

Pri tejto príležitosti organizuje Nadácia Výskum Rakoviny podujatia, na ktorých svojou účasťou môžete podporiť idey Svetového dňa proti rakovine:

Súťaž Mladý onkológ

  Prihláška   Pozvánka
 
Kick-off meeting Download